DAWID TONDERA

Trener

Trener JUDO związany z tą dyscypliną sportu od ponad 18 lat, do niedawna czynny zawodnik TS Wisła Kraków, były reprezentant Polski. Zdobywca 3 miejsca w Pucharze Świata juniorów w Cetniewie w 2008 roku. Medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współzałożyciel IPPON JUDO.

KAMIL TONDERA

Trener

Były zawodnik TS Wisła Kraków z wieloletni stażem, od 18 lat na tatami. Obecnie trener posiadający duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Medalista Drużynowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Ogromny pasjonat Judo. Oprócz Judo interesują go wszelkie sporty zimowe. Współzałożyciel IPPON JUDO.

KAMIL G.

Trener

Wielokrotny medalista pucharów Polski, mistrz małopolski, reprezentant kadry narodowej w latach 2016-2018. Student fizjoterapii, zainteresowania sporty walki, motoryzacja.

SZYMON WILCZYŃSKI

Trener

Absolwent AWF Kraków. Były zawodnik ”Yamabushi” Zakopane. Trener Judo oraz przygotowania motorycznego sportowców. Uczestnik wielu szkoleń. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Oprócz Judo jego pasją są sporty wodne. Ratownik WOPR, instruktor pływania.

EWELINA LIMANÓWKA

Trenerka

Absolwentka AWF Kraków. Medalistka Mistrzostw Polski Juniorek i Seniorek. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Instruktor pływania i gimnastyki sportowej. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz jogą.