DAWID TONDERA

Trener

Trener JUDO związany z tą dyscypliną sportu od ponad 18 lat, do niedawna czynny zawodnik TS Wisła Kraków, były reprezentant Polski. Zdobywca 3 miejsca w Pucharze Świata juniorów w Cetniewie w 2008 roku. Medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współzałożyciel IPPON JUDO.

KAMIL TONDERA

Trener

Były zawodnik TS Wisła Kraków z wieloletni stażem, od 18 lat na tatami. Obecnie trener posiadający duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Medalista Drużynowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Ogromny pasjonat Judo. Oprócz Judo interesują go wszelkie sporty zimowe. Współzałożyciel IPPON JUDO.

FILIP KARAŚ

Trener

Trener judo, który ze sportem związany jest od 2007 roku. Swoją największą pasję przełożył na wykonywany zawód, dzięki któremu się spełnia i osiąga liczne sukcesy. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie drużynowego Mistrzostwa Polski w Judo w roku 2014. Oprócz tego jest multimedalistą Pucharów Polski. W grudniu 2019 roku uzyskał stopień mistrzowski 1 DAN (czarny pas judo).

SZYMON WILCZYŃSKI

Trener

Absolwent AWF Kraków. Były zawodnik ”Yamabushi” Zakopane. Trener Judo oraz przygotowania motorycznego sportowców. Uczestnik wielu szkoleń. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Oprócz Judo jego pasją są sporty wodne. Ratownik WOPR, instruktor pływania.

EWELINA LIMANÓWKA

Trenerka

Absolwentka AWF Kraków. Medalistka Mistrzostw Polski Juniorek i Seniorek. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Instruktor pływania i gimnastyki sportowej. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz jogą.