DAWID TONDERA

Trener

Trener JUDO związany z tą dyscypliną sportu od ponad 18 lat, do niedawna czynny zawodnik TS Wisła Kraków, były reprezentant Polski. Zdobywca 3 miejsca w Pucharze Świata juniorów w Cetniewie w 2008 roku. Medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współzałożyciel IPPON JUDO.

KAMIL TONDERA

Trener

Były zawodnik TS Wisła Kraków z wieloletni stażem, od 18 lat na tatami. Obecnie trener posiadający duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Medalista Drużynowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Ogromny pasjonat Judo. Oprócz Judo interesują go wszelkie sporty zimowe. Współzałożyciel IPPON JUDO.

FILIP KARAŚ

Trener

Trener judo, który ze sportem związany jest od 2007 roku. Swoją największą pasję przełożył na wykonywany zawód, dzięki któremu się spełnia i osiąga liczne sukcesy. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie drużynowego Mistrzostwa Polski w Judo w roku 2014. Oprócz tego jest multimedalistą Pucharów Polski. W grudniu 2019 roku uzyskał stopień mistrzowski 1 DAN (czarny pas judo).

SZYMON WILCZYŃSKI

Trener

Absolwent AWF Kraków. Były zawodnik ”Yamabushi” Zakopane. Trener Judo oraz przygotowania motorycznego sportowców. Uczestnik wielu szkoleń. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Oprócz Judo jego pasją są sporty wodne. Ratownik WOPR, instruktor pływania.

MACIEJ BĄK

Trener

Były student Wojskowej Akademii Technicznej. Poza prowadzeniem zajęć judo, regularnie ćwiczy oraz startuje w zawodach brazylijskiego jujitsu poszerzając swoją grę parterową. Pasjonat wszelakich form grapplingu.

MICHAŁ ADAMCZYK

Trener

Trener judo który jest związany z dyscypliną od 13 lat. Do niedawna czynny zawodnik klubu TS Wisła Kraków. Kilkunastokrotny medalista różnych turniejów judo. Oprócz judo interesuje się siłownią a także lubi poznawać nowych ludzi i jest otwarty na nowe doświadczenia.

GABRIELA ŚMIETANA

Trenerka

Praca jako trenerka JUDO jest kontynuacją pasji, która towarzyszy jej od dziecka. Poza prowadzeniem treningów judo studiuje psychologię z którą planuje związać przyszłość jako psycholog sportu. Bardzo łatwo nawiązuje pozytywny kontakt z zawodnikami w każdym wieku.

PAULINA WĘGLARZ

Trenerka
Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski , Mistrzyni Europy juniorek, oraz wielokrotna medalistka Pucharów Świata seniorek. W wolnych chwilach lubi czytać książki, chodzić po górach i pływać na kajakach.