18a
DSC_0849
JUDO w Twoim przedszkolu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć dodatkowych z JUDO prowadzonych w przedszkolach. Nasza firma prowadzi zajęcia z mini JUDO w wielu przedszkolach w całym Krakowie i okolicach. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorów z bardzo dobrym podejściem do dzieci.

Treningi są przede wszystkim prowadzone w formie zabaw tak aby dzieci poprzez zabawę wykonywały różne ćwiczenia. Zajęcia są ogólnorozwojowe z elementami Judo. Gimnastyka oraz wiele ćwiczeń koordynacyjnych. Duży nacisk kładziemy na naukę miękkiego upadania, chcemy aby dzieci nauczyły się bezpiecznie upadać. Jest to pewnego rodzaju wprowadzenie do tego pięknego sportu jakim jest JUDO.

Na początek proponujemy umówić się na niezobowiązujące zajęcia pokazowe tak aby dzieciaki na własnej skórze przekonały się jak wygląda MINI JUDO w przedszkolu.

W razie zainteresowania prosimy o podanie dogodnych terminów w jakim może odbyć się pokaz , postaramy się do nich dopasować. W każdej chwili jesteśmy w stanie podjechać na zebranie z rodzicami i przedstawić naszą ofertę.

Zajęcia prowadzone są na matach, które są użytkowane tylko i wyłącznie podczas treningu przez dzieci uczęszczające do danego przedszkola. Każda placówka ma własne materace do ćwiczeń gwarantowane przez IPPON JUDO.
Więcej szczegółów pod nr telefonu 730300590 bądź mailowo funnyjudokrakow@gmail.com NAPISZ DO NAS!