PÓŁKOLONIA IPPON JUDO 2021

W IPPON JUDO nie da się nudzić, o czym doskonale wiedzą nasi zawodnicy. A tegoroczne wakacje były naprawdę wyjątkowe i pełne wydarzeń!

W tym roku po raz pierwszy w naszym klubie ruszyła edycja PÓŁKOLONII IPPON JUDO!

Do wyboru były aż CZTERY TERMINY oraz dwie lokalizacje główne – wszystkie wydarzenia miały miejsce w naszym wspaniałym Mieście Królów Polskich – w Krakowie.

Zależało nam bardzo na tym, aby każde dziecko, nie tylko nasi klubowi zawodnicy, miało okazję do wspólnej zabawy i poznania technik judo. Dlatego w półkoloniach mogły uczestniczyć wszystkie dzieci od 6 roku życia.

Do dyspozycji mieliśmy dwa duże ośrodki, na których mogliśmy skorzystać zarówno z hali sportowej, jak i boiska i sali judo.

Jesteście ciekawi, co się działo na półkoloniach? Oto krótka relacja z wszystkich terminów tegorocznych, letnich półkolonii IPPON JUDO 2021.

Zapraszamy do oglądania 🙂

Nazwa naszego klubu nas zobowiązuje. Nie mogliśmy więc odmówić sobie zajęć z judo na macie…

Zajęcia motoryczne są świetną metodą do poprawienia koordynacji ruchowej, koncentracji i dbania o prawidłową postawę u każdego dziecka.

I my, jako sportowcy, o tym doskonale wiemy…

Doskonałą okazją do wspólnej integracji i do rozwijania umiejętności pracy w grupie były zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci mogły rozładować pokłady energii podczas gry w piłkę nożną, koszykówkę czy mini hokey’a…

Po intensywnych treningach przyszedł czas na wytężenie umysłów. Pobudzanie kreatywności, rozwijanie pasji artystycznych oraz naukowych u dzieci jest bardzo ważne. Różnorodne gry i zabawy artystyczne, konkursy plastyczne, łamigłówki oraz rebusy sprawdziły się w tej roli doskonale…

W tym czasie nie mogło zabraknąć naprawdę wystrzałowych atrakcji! Dlatego podczas półkolonii odwiedziliśmy krakowskie Z.O.O.

Będąc w tak pięknym i malowniczym mieście, jakim jest Kraków, nie mogliśmy sobie odmówić jego zwiedzania.

Dlatego obowiązkowym punktem były spacerki po okolicznych parkach …

A w ramach relaksu wybraliśmy się do kina na film animowany. Dzieci były naprawdę zachwycone!

Jak widać, półkolonie z IPPON JUDO to szereg niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Niestety lato dobiega już końca, a co za tym idzie – nasze tegoroczne, letnie wydarzenia.

Nie ma się co jednak smucić – w IPPON JUDO zawsze się coś dzieje!

Zachęcamy do stałego śledzenia naszej strony internetowej oraz facebooka, aby być na bieżąco z wszystkimi ogłoszeniami i wydarzeniami.

A już teraz możemy wam obiecać – ich nie zabraknie !