ZIMOWY OBÓZ W MURZASICHLE

ZIMOWY OBÓZ W MURZASICHLE

Sezon zimowych obozów Ippon Judo rozpoczął się wyjazdem do Murzasichle w dniach 15-22.01.2022 r. To urocza wieś o charakterze letniskowo-wypoczynkowym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja ośrodka pozwoliła na ogromne możliwości zarówno relaksu, jak i rekreacji.

JUDO ma dla nas priorytetowe znaczenie. Dlatego naszą codziennością były treningi na macie, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Korzystając z zimowej aury, podczas całego wyjazdu kilkukrotnie odwiedziliśmy stok narciarski. Uczestnicy, pod okiem instruktorów narciarskich, mogli nauczyć się bezpiecznych zjazdów i dobrze się bawić.

Nad uczestnikami czuwali wykwalifikowani trenerzy Klubu Sportowego Ippon Judo, posiadający wykształcenie i doświadczenie sportowe między innymi w dziedzinie judo. Trenerzy przebyli również kurs opieki nad dziećmi – posiadają dokumenty wychowawcy obozu. Wszystko po to, żeby zapewnić profesjonalną opiekę nad dziećmi na obozie.

W trakcie trwania obozu mieliśmy niepowtarzalną okazję odwiedzić Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem. Jest to jeden z kilku ośrodków w Polsce, gdzie przygotowują się kadry olimpijskie wielu dziedzin sportowych . Była to wspaniała okazja dla naszych zawodników, żeby uczestniczyć w treningu na specjalnie przygotowanej do treningów judo hali.

Świetną formą treningu i zabawy była jazda na łyżwach.

Niewyczerpane pokłady energii zostały uwolnione podczas zjazdów w dół stoku na pontonach…

Ważną częścią aktywności fizycznej u dzieci są zajęcia motoryczne, których na obozie również nie mogło zabraknąć…

Podczas obozu był również czas na relaks w strefie wellness na basenie i jacuzzi….

A także na gry i integrację z innymi uczestnikami w ośrodku.

To wszystko i wiele, wiele więcej, sumuje się do udanego obozu i zadowolenia naszych uczestników. Liczne komentarze zadowolenia i zachwytów po zakończonym obozie, są dla nas najlepszym komplementem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tegoroczne wydarzenia Klubu Sportowego Ippon Judo, na których nie może Was zabraknąć !