rozpoczynamy NOWY SEZON 2023/24 W KS IPPON JUDO – AKTUALNOŚCI I HARMONOGRAM (obowiązuje od 04.09.2023)

rozpoczynamy NOWY SEZON 2023/24 W KS IPPON JUDO – AKTUALNOŚCI I HARMONOGRAM (obowiązuje od 04.09.2023)

Drodzy klubowicze! ‼🥋
✨Wakacje już prawie za nami. ✨Nie jest to jednak powód do smutku !


Już 4 września rozpoczynamy nowy sezon w naszym klubie.

W związku z tym, przedstawiamy nowy harmonogram zajęć, który będzie obowiązywał od dnia 04.09.2023 r.

Nasz klub z roku na rok się rozwija, dlatego w tym sezonie 2023/2024 przygotowaliśmy wiele nowych zmian, które mamy nadzieję pozytywnie wpłyną na rozwój sportowy naszych zawodniczek i zawodników.

Pierwszą z nich jest wyrównanie poziomu sportowego w poszczególnych grupach. Od września oprócz grupy wiekowej obowiązywać będzie również posiadany stopień KYU.

Dodatkowo najstarsi i najbardziej doświadczeni zawodnicy będą mieli okazje brać udział w dodatkowym treningu, na którym będą szlifować technikę oraz walczyć ze swoimi rówieśnikami z innych filli. Ze względów logistycznych i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podzieliliśmy Kraków na dwie strefy: Kraków północ (filie: Bronowice, Rząska i Wola) i Kraków południe(filie: Ruczaj, Kliny, Głogoczów).

W związku z tym, filie z północnej części Krakowa będą spotykały się (poza standardowymi treningami) co czwartek na Randori przy ul. Stelmachów 137. Natomiast filie z południa (poza standardowymi treningami) będą wspólnie walczyły na ul. Pszczelnej 13, również w czwartki. O udziale w dodatkowym treningu zawodniczek i zawodników decydować będą trenerzy z poszczególnych filii.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że od Nowego Sezonu otwieramy nowe filie!

Już teraz możemy zdradzić, że jedną z nich jest filia na Złocieniu, w której zajęcia najprawdopodobniej ruszą od 10.2023 r. Harmonogram zajęć poniżej.

O dokładnym terminie startu i lokalizacjach nowych filii będziemy Państwa informować na bieżąco w naszych social-mediach, dlatego serdecznie zachęcamy do ich stałego obserwowania.

Tradycyjnie w tym sezonie odbędzie się Liga Ippon Judo przy okazji, której zorganizowana będzie mała liga drużynowa.

Wraz z rozwojem sportowym naszych podopiecznych zwiększy się liczba startów w zawodach zewnętrznych. Na ten moment w planie jest ok. 10 startów na terenie całego kraju.

W tym sezonie planujemy jeden obóz w pierwszym tygodniu ferii zimowych, trzy obozy w lecie, a w międzyczasie półkolonie w Krakowie.

Mamy nadzieję, że nowy sezon będzie czasem sukcesów sportowych i wspólnej integracji zawodniczek i zawodników Klubu Sportowego Ippon Judo.

Poniżej przedstawiamy grafik treningów dla poszczególnych fili, który obowiązuje od 04.09.2023 r.

filia KLINY -zajęcia od 11.09.2023 r.