relacja ZIMOWY OBÓZ W MURZASICHLE 2024r.

relacja ZIMOWY OBÓZ W MURZASICHLE 2024r.

Drodzy Klubowicze!

Ferie już niestety za nami, przyszedł więc czas na podsumowanie Obozu Zimowego w Murzasichle który odbywał się od 17.02-24.02.2024r.

Murzasichle to urocza wieś o charakterze letniskowo-wypoczynkowym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego dlatego nie zabrakło nam świeżego powietrza, relaksu i pięknych widoków.

Jako, że sport ma dla nas priorytetowe znaczenie to naszą codziennością były treningi zarówno Judo na macie jak i motoryczne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Korzystając z zimowej aury, podczas całego wyjazdu kilkukrotnie odwiedziliśmy stok narciarski gdzie uczestnicy, pod okiem instruktorów narciarskich, mogli nauczyć się bezpiecznych zjazdów i dobrze się bawić.

Nauka jazdy na łyżwach również okazała się być świetną formą treningu dla najmłodszych, a pokłady swojej niespożytej energii dzieci również wykorzystały przy zjazdach specjalnymi pontonami w dół stoku.

Nasi podopieczni wieczory spędzali na wspólnej integracji, mogli wyżyć się artystycznie kolorując małe dzieła sztuki, oglądali filmy i grali w planszówki oraz wspólnie bawili się jednocześnie szlifując swoje umiejętności taneczne na dyskotece.

Nie zabrakło również relaksu i zabawy w strefie wellness na basenie i jacuzzi 😉

Wszystkie brzuszki naszych podopiecznych również były dopieszczone za pomocą pysznych śniadań, obiadków i kolacji serwowanych przy stolikach przez naszych najwspanialszych opiekunów.

Zwieńczeniem naszego Obozu Zimowego był turniej drużynowy po którym głodni wyruszyliśmy na wspólny kulig i kiełbaski.

To wszystko i wiele, wiele więcej, sumuje się do udanego obozu i zadowolenia naszych uczestników.
Liczne komentarze zadowolenia i zachwytów po zakończonym obozie, są dla nas najlepszym komplementem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia Klubu Sportowego Ippon Judo, na których nie może Was zabraknąć.

Dziękujemy, że z nami jesteście!