Pomóż Naszym młodym zawodnikom stać się Mistrzami w Judo ! Przekaż % podatku na cele klubu

Ippon Judo zrzesza młodych pasjonatów Judo już od 4 roku życia. Naszą główną ideą jest zrodzenia się u dzieci i młodzieży miłości do sportu.

Treningi judo pomagają dzieciom od najmłodszych lat kształtować umiejętność panowania nad swoją siłą oraz samokontrolą. Uczą dzieci dyscypliny, koncentracji i wytrzymałości. Sztuki walki korzystnie wpływają również na rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. 

Uczestnictwo w zajęciach to również, a może przede wszystkim świetna zabawa! Dzieci mają okazję do nawiązywania nowych znajomości w trakcie uczestnictwa w półkoloniach, zabawach oraz odbywających się turniejach.

W Klubie Sportowym organizowane są obozy sportowe, półkolonie, eventy oraz liczne turnieje w okresie letnim oraz zimowym.

Działalność Klubu pozwala młodym pasjonatom sztuk walki na rozwój. Aby był on wystarczający do odpowiedniego przygotowania zawodników do turniejów niezbędne są środki finansowe.

W tym roku z pomocą Fundacja Studencka Młodzi-Młodym, Klub Sportowy Ippon Judo bierze udział w kampanii Przekaż 1.5% podatku na rzecz organizacji pozarządowych.

Jeśli dobro naszych podopiecznych jest Ci bliskie i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć utalentowaną młodzież to będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Środki pozyskane z 1.5 % podatku wykorzystamy na zakup niezbędnego sprzętu sportowego takiego jak stroje, obuwie, piłki i akcesoria, maty treningowe oraz sprzęt do ćwiczeń. Pozyskane fundusze posłużą nam też do organizacji imprez i wydarzeń sportowych oraz nagrody dla Naszych najlepszych zawodników.

W jaki sposób można przekazać środki na te cele?

  • W deklaracji PIT w rubryce Organizacje Pożytku Publicznego wystarczy wpisać dane:

KRS: 0000270261

Dopisek: Ippon Judo 13523

  • PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:

  • 030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.

w tytule wpisując: Ippon Judo 13523

Szczegóły na stronie:

WESPRZYJ ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY W JUDO – Ippon Judo 13523 – Fundacja Studencka Młodzi Młodym (fsmm.pl)

Dziękujemy za wparcie.

Ze sportowym pozdrowieniem !

KS Ippon Judo