Sportowo-rekreacyjny piknik Ippon Judo na zakończenie roku szkolnego W DNIU 25.06.22

Sportowo-rekreacyjny piknik Ippon Judo na zakończenie roku szkolnego W DNIU 25.06.22

Z okazji nadchodzącego lata przygotowaliśmy dla Was wydarzenie sportowo-rozrywkowe😍 W dniu 25.06.2022 w godzinach 9:00-14:00 w Rząsce ul. Oświecenia 3  (Boisko wielofunkcyjne).⛳ odbędzie się Sportowo-rekreacyjny piknik Ippon Judo na zakończenie roku szkolnego !

Celem tego wydarzenia jest promocja sportu, zdrowego trybu życia i zwiększenie aktywności ruchowej ! Dlatego właśnie festyn będzie miał charakter ogólnodostępny dla wszystkich dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów z województwa małopolskiego.

Podczas wydarzenia nie zabraknie zajęć i aktywności sportowych z elementami judo i gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Dodatkowo będą prowadzone wykłady motywacyjne i zdrowotne. Podczas wydarzenia wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w konkurencjach sportowych i artystycznych, gdzie wyłaniani będą zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Na końcu festynu zostaną wręczone medale za udział w projekcie i zwycięzcy konkursu.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, zarówno sportowych jak i rozrywkowych.

W programie wydarzenia przewidziane są:

zabawy na dmuchańcu,🎈🎉

-strefy taneczne,💃🎶

-strefy artystyczne (m in. malowanie twarzy)🎨

-konkurencje sportowe,⛳🤼‍♂️

-pokaz sportowy,🥋🤼‍♂️

-konkursy wraz z nagrodami,🎁🎀

-usługi gastronomiczne, 🍟🌭🍦🍧

animacje.

Wstęp na wydarzenie będzie BEZPŁATNY.🤩

Wydarzenie “Sportowo-rekreacyjny piknik Ippon Judo na zakończenie roku szkolnego” zostało dofinansowane ze środków budżetu państwa w ramach programu Sport dla Wszystkich w kwocie 16 000 zł . Serdeczne podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki!